Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách společnosti StagBEETLE. Stránky jsou v neustálé rekonstrukci a vývoji pro Vás.
Novinka
Kód: 527 | Značka: Vertera

SEAWEED GEL

1 167 Kč 964,46 Kč bez DPH
Skladem

SEAWEED GEL 500g

Profesionální korekce nejen postavy ve vašem domě.

Nové slovo v profesionální korekci postavy. Postupy používající zabalovací gel Vertera vás co nejdříve dostanou do formy. Je nepostradatelný v boji proti projevům celulitidy, vyživuje a čistí kůži, nasytí ji aktivními mikro- a makro prvky. Zdravý a dobře upravený vzhled v každém věku.

Phyto-řasový gel pro zábaly Seaweed gel je vytvořen na bázi mořských řas. Obsahuje účinné látky, které jsou zaměřené na zlepšení metabolismu, stimulaci krevního oběhu. Obsahují vitamíny a minerály, které jsou pro člověka nezbytné pro udržení zdravého a aktivního životního stylu.

Podporuje pronikání přírodních bioaktivních složek a vitaminů do hlubokých vrstev kůže. Aktivuje bioenergetiku pokožky.
Zvyšuje pružnost.
Hluboce vyživuje, čistí pokožku.
Přináší čerstvý a zdravý vzhled odstraněním toxinů a nadbytečného mazu.
Snižuje projevy celulitidy a spouští procesy těla, jejichž cílem je potlačit celulitidu. To vede k poklesu tukových depozit a stimuluje proces omlazení.
Má efekt lymfodrenáže, který zlepšuje cirkulaci lymfy, čímž zvyšuje celkový tón pleti a udržuje zdraví a krásu.

Způsob aplikace :

Začněte s peelingem, očistěte pokožku a připravte ji na anticelulitidní zábal pro hubnutí.
Aplikujte teplý Seaweed gel na pokožku problémových oblastí, zabalte se potravinovou fólií a teplým oblečením na místech aplikace.
Stravte půl hodiny podle vašeho přání: při aktivním studiu nebo prostě ležíce na pohovce s knihou, posloucháním vaší oblíbené hudby.
Po dokončení postupu opláchněte zbytky gelu z těla pod sprchou.
Dokončete magii domácího SPA tím, že na tělo naneste řasový olej, abyste zajistili a trvale zachovali efekt.

Složení: Gel z mořských hnědých řas (voda, řasa, fukus), vodní extrakt z aloe, výtažek z propolisu, měďnaté deriváty chlorofylu.

500 g