Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách společnosti StagBEETLE. Stránky jsou v neustálé rekonstrukci a vývoji pro Vás.
Novinka
Kód: 98 | Značka: Vertera

VERTERA SEA HONEY

1 362 Kč 1 125,62 Kč bez DPH
Skladem

Mořský med se nazývá proto, že jeho základem je gelová báze z Laminarie a Fucusu, mořských řas, které poskytují vašemu tělu široké spektrum potřebných látek

Mořský med se nazývá proto, že jeho základem je gelová báze z Laminarie a Fucusu, mořských řas, které poskytují vašemu tělu široké spektrum potřebných látek: 
vitamíny A, E, C a PP, fungující jako antioxidanty a aktivní metabolity;
algináty a fukoidany, které snižují riziko srdečního infarktu; 
jód potřebný pro fungování štítné žlázy; 
široké spektrum potřebných mikro a makro elementů; 
aminokyseliny, z nichž jsou tvořeny všechny tělesné proteiny; 
omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají předcházet ateroskleróze.

Složení dále zahrnuje:

přírodní med - nejbohatší zdroj uhlohydrátů (rychlé energetické palivo) vitamíny skupiny B (výživa nervového systému) a stopové prvky, zejména draslík, nezbytné pro normální srdeční funkce; propolis s antimikrobiálními, antioxidačními a protizánětlivými účinky; včelí "chléb" - pyl perga (proteinová výživa včel) mající výrazné antitoxické vlastnosti a přispívající ke zvýšení hemoglobinu.

Voda, koncentrovaná jablečná šťáva, řasa Laminaria japonica, řasa Fucus vesiculosus, přírodní med s pylem perga, jablečný prášek, přírodní aromatická příchuť "jablko", suchý extrakt z propolisu, sladidlo - extrakt stevia (lat. Stevia rebaudiana Bertoni), pomocné složky (zahušťovadlo, stabilizátor - alginát sodný E401). 

Doporučené dávkování:

Užívejte 2 polévkové lžíce 2krát denně 30 minut před jídlem.

Obsah:

585g