Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách společnosti StagBEETLE. Stránky jsou v neustálé rekonstrukci a vývoji pro Vás.
Novinka
Kód: 702 | Značka: Vertera

VERTERA FORTE Cherry

1 362 Kč 1 125,62 Kč bez DPH
Skladem

VERTERA FORTE Cherry

Višňový gel na bázi mořských hnědých řas. Vyvážené složení produktu obsahuje mořský
pektin, přírodní sorbent, projevující se jako látka pro vázání toxických kovů (olovo, rtuť,
nikl kadmium, mangan).

Gel Vertera Forte

Hit prodeje mezi výrobky společnosti, posílený a zdokonalený v průběhu výzkumu. Tento produkt, exkluzivní svými vlastnostmi, byl vytvořený samotnou přírodou.
Pomáhá čištění a nasycení organismu na úrovni buněk.
Laminária gel je součástí každého fytokomplexu Vertera. Základní určení gelu je zdravá výživa. Produkt je vyroben z hnědé mořské řasy a má gelovou formu.
Laminária má bohaté složení nenahraditelných makro a mikroelementů, energetických a bioaktivních látek. Komplex těchto látek je přirozený silný bio regulátor, který může poskytnout všeobecný ozdravovací účinek včetně detoxikace.
Pro zvýšení biologické hodnoty a aktivitu je do produktu přidaná mořská rostlina fukus a antioxidant přírodního původu - bioflavonoidní dihydroquercetin.

Višňový gel na bázi mořských hnědých řas. Vyvážené složení produktu obsahuje mořský pektin, přírodní sorbent, projevující se jako látka pro vázání toxických kovů (olovo, rtuť, nikl kadmium, mangan).

 

Velikost: 500g

Ingredience: voda, laminária japonská, fukus, potravinové přísady (kyselinacitronová E 330, glukonát vápníku E578, antioxidant - dihydroquercetin).

Višňová šťáva, gel z mořských hnědých řas (voda,řasa, fukus, dihydroquercetin), stévie, zelí, výtažky z eleuterokoku trnitého, lékořice lysé, třapatky nachové, hlohu, heřmánku pravého, měsíčku pravého, šípku, mochny bahenní, mořský pektin, alginát sodný, potravinové višňové aroma.